Chcete zjistit, jestli Vám vztah nekazí nevěra? Bojíte se, že ve Vaší firmě někdo krade? Nebo jste se snad pustili do soudního sporu a hledáte svědky, materiály a další? Pro všechny tyto případy máme řešení. Stačí využít služby našeho soukromého detektiva.

Kdo je to a jak pracuje?

Soukromý detektiv je člověk, kterého byste si na ulici vůbec neměli všimnout. Často používá převlek, který během dne i několikrát mění, aby v davu nevyčníval. V případě náročnějších úkolů je potřeba i spolupráce několika detektivů. V takovou chvíli se využívá auto jako mobilní centrála s výkonnou pozorovací technikou, zatímco část týmu chodí po svých a sbírá data. Pokud je před zahájením práce dostatek času, je prací detektiva si také prohlédnout terén, ve kterém se bude pohybovat během sledování. Bude se tak lépe orientovat v prostředí častého pohybu sledované osoby.

A jaké jsou nejdůležitější schopnosti profesionálního soukromého detektiva? Musí umět předvídat, rychle a správně se rozhodovat, využívat moderní špionážní techniku a mít také velkou trpělivost. Někdy je totiž sledování zdlouhavý proces, pokud chceme, aby zákazníci byli opravdu spokojení. Do svého týmu vybíráme opravdu schopné a spolehlivé lidi. Obraťte se na nás, Vaši důvěru nezklameme.