Rozhodli jste se chránit Váš objekt, byt, provozovnu nebo prodejnu chránit prostřednictvím kamerového systému? Rádi Vám pomůžeme. Zpracujeme pro Vás návrh a cenovou kalkulaci, dodáme potřebná zařízení, zajistíme jejich montáž a proškolení obsluhy.

Nebude to tak dlouho trvat a všechny domy budou vybaveny bezpečnostními kamerami. 

Možná se to zdá jako nesmysl, ale neustálé používání internetu zhoršuje bezpečnost našich domů. Internet si o nás ukládá všechna možná data související s online nakupováním. Zároveň čím dál častěji informuje o svých cestách na sociálních sítích. Stejně jako nás technologie činí zranitelnějšími, může nás i více chránit. 

Dnes máme několik možností, jak ukládat záznamy z kamer. Využití Cloudu nebo samotných zařízení? Zaleží jen na tom, jaké zařízení si pořídíte. Problém není ani živé sledování. A záznam z kamer můžete sledovat ať už jste kdekoliv, kde je internet.

Používáme nejpokročilejší technologii HD sledovacích systémů. Dohlížíme na ně 24 hodin denně a zavazujeme se držet krok s inovacemi v oblasti. Díky tomu Vám poskytujeme praktická a vhodná řešení. 

Ke každé instalaci bezpečnostních kamer od nás dostaneme odpovídající dokumentaci. Projektová dokumentace snižuje náklady na servis a také zrychluje nalezení řešení závad.

Instalace kamerového systému
Kategorie: EZS

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *