Potřebujete mít jistotu, že je Váš majetek v bezpečí? Tak to je ten hlavní důvod, proč byste měli využít službu PCO. Každý den po celých 24 hodin sledujeme objekt včetně pohybu všech osob v objektu. Služba je pro dálkovou elektronickou ostrahu zabezpečených objektů (elektronický zabezpečovací systém – EZS, elektronický požární systém – EPS) se stálou 24 hodinovou službou.

 Způsob přenosu dat z elektronické zabezpečovací signalizace (EZS) a požární signalizace (EPS) na pult centralizované ochrany (PCO) je možný:

Využíváte elektronickou zabezpečovací a požární signalizaci? I jejich data zvládneme systému PCO přenést. Využíváme k tomu bezdrátovou mobilní síť (GSM/GPRS), vlastní frekvenční síť, LAN komunikátory nebo standardní telekomunikační síť. Záleží jen na Vašich preferencích. 

pastedGraphic.png

Co všechno pro Vás se službou PCO uděláme?

Společně si určíme, co vše je potřeba na objektu pohlídat. Na základě monitoringu a rozboru událostí vyhodnocujeme každou příchozí zprávu ze střeženého objektu a adekvátně na ni reagujeme. Podle dohody buďto přistoupíme ke kontaktování pověřené osoby, nebo můžeme i rovnou přivolat polici. Záleží na Vašich požadavcích.

Samozřejmě můžeme poskytnout záznamy z bezpečnostních kamer, které nám slouží ke správnému vyhodnocení situace. Umíme díky nim dobře rozhodnout, zda EZS či EPS pouze nespustily planý poplach.

Soukromí majitelé bytů a domů ocení i službu hlídání výpadků elektřiny, nečekaných požárů uvnitř nemovitosti nebo poruchy na vodovodním potrubí. Tím podchytíme vznik škody na majetku hned v zárodku. 

U rozsáhlých komplexů, kde není zajištěna nepřetržitá fyzická ostraha lze využít službu autohlídky (patroly). Jedná se o preventivní řešení. V nepravidelných intervalech provádíme kontroly objektů, které jsou napojeny na PCO. Může být také vhodným doplňkem fyzické ostrahy ke zvýšení ochrany objektů.

Chcete mít vždy přehled o zprávách z kontrolovaného objektu? V tom případě můžete využít naši internetovou aplikaci. Kromě všech aktuálních zpráv můžete nahlídnout i do jejich historie.

Nabízíme i možnost posílat na vybraná telefonní čísla SMS zprávy, které budou obsahovat stručné informace o stavu objektu. Dozvíte se tak okamžitě, jestli na budově nedošlo ke spuštění poplachu nebo jestli budova náhodou není nezastřežena. Lze si určit i čas, kdy v těchto případech můžeme volat. 

pastedGraphic_1.png