pastedGraphic.png

Na základě Vašeho požadavku zpracujeme návrh řešení Vašeho vstupního a docházkového systému. Současně zajistíme dodávku, odbornou montáž, revizi a servis. Samozřejmostí je proškolení obsluhy docházkového systému.

Proč zavést docházkový systém?

Zavedení docházkového systému umožní nahradit takzvané píchačky, docházkové sešity a knihy docházky. Slouží k automatickému snímání a evidenci příchodů a odchodů zaměstnanců, přerušení pracovní doby s následným informačním výstupem pro další využití. Odstraní ruční vyhodnocování podkladů mistrům, vedoucím pracovníkům a mzdovým účetním. Umožní vedoucím pracovníkům okamžitý přehled o svých podřízených pracovnících. 

Docházkový systém je možné kdykoli pohodlně rozšířit i o přístupový sytém. Docházkový terminál umí ovládat až 16 dveří. Je možné ale přidat na kapacitě s využitím řídících jednotek, které budou řídit další vstupy dle Vašich potřeb. To vše pak můžete pohodlně ovládat v jednom software.

Čím se identifikují pracovníci?

Identifikace pracovníků je automatizovaná a provádí se otiskem, bezkontaktními kartami, čipy, případně kartami s čárovým nebo magnetickým kódem.

Tyto prvky lze využít jak v docházkových systémech, tak i v přístupových systémech či stravovacích systémech.

pastedGraphic_1.png